• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 23/24

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla naszej społeczności szkolnej liczącej aktualnie 477 uczniów, odbyło się w trzech turach.

Pierwsza uroczystość-adresowana do uczniów klas 1-3, ze szczególnym uwzględnieniem trzecioklasistów, którzy od września rozpoczną nowy etap edukacyjny-zgromadziła również liczną rzeszę rodziców. W drugiej wzięli udział uczniowie klas 4-6. Wielu z nich również towarzyszyli rodzice. Były życzenia, podziękowania, wręczenia świadectw z wyróżnieniem oraz występy naszych uczniów. Jednym słowem masa wzruszeń i dobrej energii. Trzecia uroczystość, przygotowana z myślą o naszych ósmoklasistów, miała niecodzienną oprawę artystyczną, podkreślającą indywidualność każdego naszego Absolwenta.

• Kronika wycieczek szkolnych. Czerwiec 2024

• Jak to zazwyczaj tuż przed wakacjami bywa, także w tym roku w czerwcu podróżowaliśmy dosyć często. Niektóre klasy wybierały się na zielone szkoły, inne organizowały krótkie, jednodniowe wyjazdy. Przykładem tych ostatnich była 5c, która zdążyła wybrać się na Pyrkon, odwiedziła Termy Maltańskie, a na koniec wyruszyła na rajd nad Jez. Kierskie.

Klasy 5b, 7b oraz kilkoro uczniów z 6a wzięli udział w Kongresie pamięci historycznej organizowanej przez poznański oddział IPN.

Drugoklasiści wybrali się do Zaurolandii w Rogowie. Podczas wycieczki wzięli udział w warsztatach paleontologicznych, spacerowali ścieżką edukacyjną a na koniec wypróbowali możliwości dinozaurowego placu zabaw.

• Żuczki kończą rok przedszkolny! 14.06

• Uroczystość rozpoczęła się tanecznym krokiem poloneza. Potem Żuczki zaprezentowały wierszyki oraz piosenki dla społeczności przedszkolnej oraz Rodziców. Było radośnie i wzruszająco!

• Przedszkole w Mrowinie. I rocznica nadania imienia

• Zaczarowana Łąka to nasz dziecięcy świat! - przekonywały licznie zgromadzonych gości nasze przedszkolaki podczas pierwszej rocznicy nadania imienia mrowińskiemu przedszkolu. Bardzo wymowne i wzruszające przedstawienie o odkrywaniu talentów, życzenia,  a na koniec mnóstwo dobrej zabawy!